Hakkımızda

Biz kimiz

SİZİN ENERJİNİZ, BİZİM İŞİMİZ!

MY Enerji gelişen piyasa şartlarında, kendini sürekli yenileyerek, serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik hizmeti sağlamak üzere kurulmuş bir şirkettir. MY Enerji grubunun kurucusu olan Mehmet YÜKSELEN son 10 yıl içinde 2M Enerji grubunun kurucu ortağı olarak günümüzde işletmelerin maliyetlerinin önemli bir bölümünü elektrik faturaları oluşturmaktadır. MY Enerji olarak biz, müşterilerimize indirimli elektrik imkanı sağlamak ve elektrik maliyetlerini azaltmak amacındayız. Enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek siz müşterilerimizi bu yeniliklerden haberdar eder, en ucuz elektriği MY Enerji kalitesi ile tedarik etmenizi sağlarız.

  • Güvenilirlik ve performans
  • Güneş enerjisi malzemesi finansmanı
Elektrik enerjisi gündelik yaşamın devamı açısından vazgeçilmezdir. MY Enerji güçlü finansal yapısıyla, her türlü ihtiyacınıza cevap veren organizasyonuyla, tükettiğiniz elektriği üretebilecek veya tedarik edebilecek varlık ve kaynaklarıyla, elektrik enerjisi konusundaki uzmanlığı ve güvenilirliği ile tüm serbest tüketiciler için en doğru tedarikçi konumundadır. Üretim için 2005 yılında kurulan MY Enerji şirketimiz inşaat aşamasında, lisansı alınmış ve alınacak 150 MW yenilenebilir enerji üretim kapasitesi ve hızlı yatırım politikası ile sektörde ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Yenilikleri takip ederek sürekli gelişen, enerji sektöründe söz sahibi, sektörün en güvenilir şirketlerinden biri olmak.

Misyonumuz

Etik değerlerden ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla ödün vermeden, kaliteli hizmet anlayışımızla çevreye uyumlu, sürdürülebilir enerji üretmek ve en az maliyetle siz müşterilerimizin hizmetine sunmak.

NEDEN BİZ?

MY Enerji grubunun kurucusu olan Mehmet YÜKSELEN son 10 yıl içinde 2M Enerji grubunun kurucu ortağı olarak

Elektrik enerjisi sektöründe “Uzmanız”
Elektrik sektöründe uzman, güvenilir ve eğitimli kadrolarımızdan oluşmuş Türkiye geneline yayılmış temsilci ağımıza güveniyoruz.

Elektrik enerjisi sektöründe “Sürekliyiz”
Türk elektrik sektörünün daimi oyuncusuyuz. Müşterilerimizin hayatlarında bugün de varız, yarın da olacağız. Değer yaratmaya her gün devam edeceğiz

Elektrik enerjisi sektöründe “Müşteri Odaklıyız”
Müşteri Memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Uzman kadrolarımız tarafından hizmet alır, her türlü sorunuza cevap, sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Önceliğimiz; müşterilerimiz ve ülkemiz için en iyisini yapmaktır.

Elektrik enerjisi sektöründe “Yenilikçiyiz”
MY Enerji’li olmanın ayrıcalığını hissedebilmeniz, kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeniz için hep araştırıyoruz. Dönemsel olarak değişebilecek ekonomik koşullar ve kullanım miktarlarınızda size en uygun tarife avantajlarını güncel şekilde sunabilecek ve kusursuz bir satış sonrası hizmet sağlayabilecek tecrübeli bir çözüm ortağıyız.

 
Bize ulaşın

    Awesome Image