Doğa

DOĞAYI VE HAYVANLARI KORUMA

MY Enerji, Türkiye’nin enerji ihtiyacını karşılamak adına yatırımlarına hızlı bir şekilde devam ederken, içinde bulunduğu doğayı ve çevreyi de düşünen ve koruyan bir enerji firmasıdır. Son olarak Sırakonaklar ilçesinde yürüttüğü Verçenik Yaban Hayatı Geliştirme alanında “Doğayı ve hayvanları koruma projesi” ile Altın Voltaj ödülünü kazanarak da bu özelliğini resmileştirmiştir.

Doğayı ve Hayvanları Koruma Projesi ‘ nden kısaca bazı bilgiler;

49 yıllığına ihtisas sahibi bir veteriner hekim çalıştırılacaktır. 4 * 4 özel yapım hayvan nakil ve kurtarma aracı temin edilmiştir. Narkotik tüfek, hayvan kurtarma ve yakalama düzenekleri, fotokapan, videokapan, elektronik tasma ve gerekli pek çok operasyon malzemeleri temin edilmiştir. Bunlarla ilgili aylık genel giderler karşılanmaktadır.

Hemen iletişime geçin
YABAN HAYATI KORUMA ÇALIŞMALARI İÇİN ALINMIŞ MALZEME LİSTESİ
Land Rover 4×4 Arazi Aracı
11 Adet Dürbün
3 Adet Fotoğraf Makinesi
21 Adet Pusula
1 Adet Laptop
5 Adet Objektif
5 Adet Tripot
1 Adet El Kamerası
5 Adet Video Kapan
20 Adet Foto Kapan
5 Adet GPS GSM Tasma ve Turkcell hat
2 Jabstick
1 Narkotif Tüfek
5 Adet Teleskop
1 Adet Drop
1 Adet Ağ atan tüfek
10 Adet Blopsi iğnesi,
şırınga ile beraber
10 adet Transmitterli şırınga Muhtelif Sayılarda Kamp Malzemeleri (Çanta, Tulum, Bot, Çadır.. vb)
Muhtelif Sayılarda Ameliyat Malzemeleri ( Makas,Penset,.. vb.)
Muhtelif Sayıda hayvan taşıma kutuları

Ahmet Emre KÜTÜKÇÜ Veteriner Hekimi

1981 yılında Şebinkarahisar’da doğdu. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesine girdi.Veteriner Fakültesine giriş amacı da yaban hayvanları üzerine çalışmak olan Ahmet Emre Kütükçü 2002 yılında fakültede arkadaşlarıyla kurduğu öğrenci kulübüyle yaban hayvanlarının tedavisi ve rehabilitasyonları üzerine çalışmaya başladı. 2002 yılından bu yana İ.Ü.Vet.Fak’sinde ve çeşitli kurumlarda yaban hayatı rehabilitasyonu üzerine çalışmış olup,şu ana kadar aralarında birçok kuş, memeli ve sürüngen türününde bulunduğu yüzlerce yaban hayvanının tedavi ve rehabilitasyonuyla ilgilenmiştir.Son üç yıldır doğa koruma ve milli parklar genel müdürlüğü bünyesinde yabani hayvan ilk yardım ve nakil aracıyla yabani hayvanlara müdahale etmeye devam etmektedir.
HEMEN TEKLİF ALIN!

ELEKTRİĞİNİZİ İNDİRİMLİ KULLANMAK İÇİN HEMEN TEKLİF ALIN BİZE ULAŞIN

    Awesome Image